לגלות שיק חדש לבית

צפו בתכניות הדירה הזמינות ובחרו את הסטייל שלכם, מתוך שלוש סגנונות עיצוב הניתנות להתאמה אישית, שיק קלאסי, מודרני אלגנטי או אלגנטיות אומנותית.

אפרת קרביץ

מנהלת פרויקטים, אדריכלית הבית ומנהלת מחלקת התכנון ומחלקת השיווק בחברה. עם הידע הנרחב, הניסיון העשיר והיצירתיות הבלתי נדלית שלה היא מובילה בכישרון רב את כל שלבי התכנון, החל מגיבוש הרעיון הראשוני, דרך השיווק, הפרסום ושלבי הביצוע. בסדרת הT-Collection מביאה אפרת לידי ביטוי את הידע הנרחב שלה ואת הראייה הכוללת, תוך שילוב מנצח של מומחיות טכנית וחוש עיצובי מעולה. היא מקפידה על תשומת לב יתרה לפרטים הקטנים, מעיצוב חזיתות הבניינים ועד הכוונת אנשי המקצוע בעיצוב פנים הדירות. מה שיוצר פרויקטים מרשימים, מרהיבים ביופיים כמו גם פונקציונליים עם פתרונות חדשניים המותאמים לדיירים. מרגע גיבוש הרעיון של סדרת ה T-Collection היא עמלה ללא לאות עד למימוש המושלם של חזון זה, לתפארת העיר ירושלים ותושביה.

עיצוב פנים חני קסטנבאום

סטודיו בוטיק לעיצוב פנים בהובלתה של חני קסטנבאום. היוצר גימורי פנים, ריהוט ודקורציה ברמה הגבוהה ביותר עבור בתי יוקרה, משרדים, מלונות ומסעדות. חני משלבת בכישרון רב תפיסת עיצוב עשירה, יחד עם רקע אדריכלי נרחב כדי ליצור קונספטים עיצוביים פורצי דרך, המשפרים את איכות החיים של הלקוחות הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פונקציונלית. התמחותה של חני היא יצירת חללים ייחודיים המשלבים קווים רכים ונקיים היוצרים תצוגה דקורטיבית מרשימה. היא מובילה את תהליך העיצוב בקפידה ובתשומת לב יתרה לפרטים, כדי להבטיח איכות ללא פשרות ולהעניק ערך מיטבי ללקוחותיה. הסגנון, האסתטיקה והערכים של הלקוח עומדים תמיד בלב העשייה העיצובית של חני וכך גם בסדרת ה T-Collection אותה היא מלווה מראשיתה.